Penzion a restaurace U Růže, Hradec Králové

Pražská třída 71/123, Hradec Králové, 50004
od 800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vítejte v rodinném penzionu U Růže, který se nachází v prostorách nově zrekonstruovaného domu v Hradci Králové, jehož historie sahá až do roku 1875. Ubytovat se zde můžete v pěti prostorných a útulně zařízených pokojích s vlastní koupelnou, toaletou, televizí s pestrým výběrem kanálů, minibarem a bezdrátovým připojením k internetu.

Další informace

Pro naše nejmenší nocležníky nabízíme možnost přistýlky a pro vozíčkáře i bezbariérový pokoj. Rodinný penzion se nachází v klidném prostředí na západním okraji Hradce Králové v místní části Kukleny. V blízkosti penzionu se nachází Kostel svaté Anny, pomník Antonína Švehly a Pomník šesti rudoarmějců.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.400 Kč
Jednolůžkový pokoj
800 Kč
Přistýlka
450 Kč

jednolůžkový pokoj se snídaní 900,-- dvoulůžkový pokoj se snídaní 1 600,--

Služby

Bezbariérový přístup
Připojení k internetu
Parkoviště

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Minibar
TV

Restaurace

Naše rodinná restaurace U Růže v Hradci Králové nabízí stylové prostředí nejen pro obědy a večeře, ale i pro oslavy, promoce, svatby, rauty a firemní večírky. Restaurace je založena převážně na tradiční české kuchyni, doplněnou o prvky moderní gastronomie. V restauraci klademe důraz na přípravu jídel z čerstvých surovin, upřednostňujeme maso z českých chovů.

Přijďte ochutnat naše speciality, posadit se v příjemných prostorách rodinné restaurace a nechte se obsloužit ochotným personálem.Pro početnější skupiny nabízíme možnost rezervace sálu s 45 místy k sezení, velkého sálu s 40 místy nebo malého salónku, ve kterém se nachází 20 míst k sezení.

Mapa

Velká mapa